Торговая миссия Великобритании посетит Кыргызстан
МДС
МДС
11 февраля 2018
Представители МДС и Посольства Великобритании в КР обсудили предстоящий визит торговой миссии Великобритании, которая посетит КР с 26 февраля по 1 марта.
Исполнительному директору МДС предложили выступить модератором одной из сессий семинара, который проведет торговая миссия.
Состоится презентация компаний – участников миссии, а также пройдет круглый стол с участием агентств развития и B2B встречи. Если вы заинтересованы принять участие во встречах с торговой миссией, просим обращаться в МДС (тел. 62 36 79) или в Посольство Великобритании в КР.
Жаңылыктар
ЭИК Салык кодексине өзгөртүүлөрдү киргизүү боюнча мыйзам долбооруна байланыштуу бизнестин негизги маселелерин көтөрдү
2026-жылдын 12-октябрында Эл аралык ишкерлер кеңешинин (ЭИК) аткаруучу директору Аскар Сы…
ЭИК Кыргыз Республикасынын Статистика боюнча кеңешинин жыйынына катышты
6-октябрда ЭИКтин аткаруучу директору, Статистика боюнча кеңештин төрагасынын орун басары…
МДС CIPEнин аймактык конференциясында бизнестин кызыкчылыктарын илгерилетүү боюнча ыкмаларын тааныштырды
МДС Ереванда өткөн CIPEнин аймактык конференциясында Кыргызстандагы бизнес-адвокация тажр…
Диалогдон долбоорлорго: Прагада Борбордук Азия менен Борбордук Европанын кызматташтыгы талкууланды
19-сентябрда Прага шаарында МДСтин аткаруучу директору Аскар Сыдыков «Central Europe, BRI…