27 марта Шахматный Фонд Каспарова в Центральной Азии проводит шахматный вечер на тему: "Шахматы и образование"
Полезны ли шахматы для образования? Зачем самых маленьких детей учить играть в шахматы? Эти и другие вопросы Вы можете задать нашему гостю Марисе ван дер Мэве (Директор и основатель MiniChess), которая впервые посетит Кыргызстан.
Полезны ли шахматы для образования? Зачем самых маленьких детей учить играть в шахматы? Эти и другие вопросы Вы можете задать нашему гостю Марисе ван дер Мэве (Директор и основатель MiniChess), которая впервые посетит Кыргызстан.
Ждем Вас в эту пятницу, 27 марта, в 19.00 в Sierra Tash Rabat на Шахматном вечере "Шахматы и образование". Билеты Вы можете приобрести во всех точках кафе Sierra и по тел.: 0312 39 81 91
Подробности вечера на нашей страничке:
Шахматный фонд Каспарова в Центральной Азии
Жаңылыктар
ЭИК Салык кодексине өзгөртүүлөрдү киргизүү боюнча мыйзам долбооруна байланыштуу бизнестин негизги маселелерин көтөрдү
2026-жылдын 12-октябрында Эл аралык ишкерлер кеңешинин (ЭИК) аткаруучу директору Аскар Сы…
ЭИК Кыргыз Республикасынын Статистика боюнча кеңешинин жыйынына катышты
6-октябрда ЭИКтин аткаруучу директору, Статистика боюнча кеңештин төрагасынын орун басары…
МДС CIPEнин аймактык конференциясында бизнестин кызыкчылыктарын илгерилетүү боюнча ыкмаларын тааныштырды
МДС Ереванда өткөн CIPEнин аймактык конференциясында Кыргызстандагы бизнес-адвокация тажр…
Диалогдон долбоорлорго: Прагада Борбордук Азия менен Борбордук Европанын кызматташтыгы талкууланды
19-сентябрда Прага шаарында МДСтин аткаруучу директору Аскар Сыдыков «Central Europe, BRI…